×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 537

Banesa me qera

350.00
ID
401387  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 0
Sipërfaqja
115m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar ka tri dhoma gjumi sallonin nje wc dhe nje banjo me wc ballkonn edhe deppo per ushqim tel 049606600
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A