×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 230

\ud83c\udfe2Shiten Apartamente 1+1

27000.00
ID
400721  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
55m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Kavajë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës
\ud83c\udfe2Shiten Apartamente 1+1
\ud83d\udcb6Cmime te arsyeshme duke filluar nga 27000 euro.
\ud83e\uddf1Ndertimi eshte i viteve te fundit
\ud83d\udc49Ndodhet 200 metra larg bregdetit.
\ud83d\udc49Pajisur me ashensore
\ud83d\udc49Parking privat
\ud83d\udc49Hapsire e gjere perqark
\ud83d\udc49Zone mjafte e kendshme dhe me aktivitete perqark.
\ud83d\udc4d\ud83c\udffcCdo apartament posedon ballkon .
Vendodhje  ku edhe dielli shijohet nga te dy anet e ndertesesh .
\ud83e\udded Adresa :midis 2 rrethrretullimeve  te Golemit.
\ud83d\udcf2Nr.kontakti :0695509143
\ud83d\udcdeTelefononi dhe bejeni tuajen tani nje apartament te tille.
\ud83e\udd17Ju mirpresim!
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET BANESA KATI 1 GARSONJERE € 25.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
LEAHOHET GARSONJERE ME QERA Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Bregu Diellit te banesat e bardha 77m2 € 780.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Lëshohet banesa me qera ne Lagjen e Muhaxhereve € 300.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A