×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 446

Banesa ne shitje

46000.00
ID
401865  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
77m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Gjakovë

Shitësi

U bashkua 2022
Kosovë / Gjakovë
Banesa e Mobiluar ne shitje me sip. prej 77.20m2 katrorë 3.5 Dhoma 
Rruga e UÇK-së Gjakovë
Gjindet vetem 110 metra afer Stacionit te Autobuseve në Gjakovë Kati 7 me Ashensore
-“Salloni - Kuzhina(jo e Perdourur)
”, Koridor 
-Dy (2) Dhoma gjumi, 
-Ballkon, 
Banjo-WC, (Lavatriçe) me te Gjitha Paisjet, 
Nxemje e instaluar, Rroletat e jashtëme dhe mbrendshme te montuara.
Parking Veturë
E banuar vetem gjat pushimit verorë thuajse gjithsej 2 Muaj.
Çmimi : 46000
Për më shumë na kantakton ( Whatsapp)
+41765708346
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A