×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 50

Super Oferte Apartament 2 plus 1 ne qender te Fierit

35000.00
ID
401909  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Fier

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Fier
Shtepia eshte apartament i fund viteve ?80 dhe ndodhet ne lagjen qendrore te qytetit te Fierit vetem 5 min me kembe. Pozicionohet ne nje bllok pallatesh shume te qete dhe ndodhet pikerisht me drejtorine e SHISH Fier. Lagjja ka infrastrukture shume te mire me rruge te shtruara, ndricim te bollshem dhe larg trafikut dhe zhurmes. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte dhe shume pak shkalle per te ngjitur. Orientohet ne pozicionin Jug-Perendim dhe per shkak edhe te ndertimit cilesor eshte me kushte ideale per temperaturen e ambjentit brenda shtepise, si ne dimer ashtu edhe ne vere.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A