×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 257

SHITET apartament 2+1 në Plazhin e Durrësit

47000.00
ID
401112  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
82m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

PronaOnline -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Ne plazhin e Durresit prane Hotel Adriatik SHITET apartament 2+1 me Siperfaqe 82 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor kati 7 ( i Fundit ) dhe perbehet nga korridori,2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete dhe nje ballkon panoramik ne me pamje nga deti dhe pishinat.
Apartamenti eshte i pajisur me Certifikate Pronesie.
Cmimi 47.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A