×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 316

SHITET apartament 2+1 në Durrës pranë Bar Sfinksi

120000.00
ID
401109  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
137m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

PronaOnline -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Ne Durres Prane Sfinksit SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 137 m2 ne pallat me ashensor. Apartamenti me punime cilesore shitet i mobiluar totalisht dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon.
Orientimi jug -lindje. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.
Cmimi 120.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A