×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 349

SHITET apartament 2+1 në Durrës pranë bar Sfinksi

132000.00
ID
401108  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
137m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

PronaOnline -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Ne Durres Prane Sfinksit SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 137 m2 ne pallat me ashensor. Apartamenti me punime cilesore shitet i mobiluar totalisht dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon.
Orientimi jug -lindje. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.
Cmimi 132.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A