×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 435

Shitet shtepi 1+1 Ne diber peshkopi e perbere nga dhome gjumi guzhine aneks ballkon banjo sallon dhe gjithashtu siper eshte depoja ne madhesi te shtepise me certifikat pronsie e bere cdo gje ne regull shpia shitet sic eshte ne kat te 5 taraca e regulluar shtepia e regulluar so n foto .Ndodhet ne qytet afer me policin fushen e sportit nje lagje e qete .65.85 meter katror .Tel :0698100625

35000.00
ID
400720  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
65m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Dibër

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Cdo gje e regullt shitet sic eshte ne foto sic e shihni cdo gje e regulluar  shitet per arsyes mos perdorimi sepse familja nuk jeton m aty.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë