×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 969

shitet apartamenti me mobilje

62000.00
ID
400623  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
95m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Kukës
Apartment 2+1, tek treshi ne Tirane, rreth 400 metra larg shkolles Sarina. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat te ri 6 katesh, i organizuar ne menyre prefekte. Koridor, guzhina e bollshme 28 meter katror, dhome gjumi, dhome per femije. Guzhina dhe dhoma e femijeve lidhen me ballkon , apartamenti ndodhet ne pozicionimin Jug-lindje qe do te thote ka diell nga mengjesi e deri mbasdite. Banjo eshte me dritare. Zona eshte e qete ka vendparkim per automjete, apartamenti eshte shume i ngrohte dhe mjaft mire i organizuar.apartamrnti eshte me qertefikat dhe me hipotek Cmimi 75 miljon lek. Ose 7.5 miljon te reja
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A