×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 830

Shitet banesa ne Arberi - Ish Dragodan

Çmimi : Me Marrëveshje
Ofertat : 1
ID
400549  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 1
Sipërfaqja
82m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

SAS
U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
Shitet banesa ne Arberi - Ish Dragodan perball komunes se re Banesa eshte e re e pa banuar Siperfaqe 82 metra katror ?Salloni me kuzhin ?2 dhoma te gjumit ?Banjo dhe tualet ?Depo ? 2 lifta funksional ?Parkingi i rezervuar ne garazh Per me shum info +38345559864 Agjensioni Per Patundshmeri SAS Facebook
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75530.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75361.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 53064.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A