×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 769

AGENCY HOME VIP SHETË BANESË 107m2 në semitronix

65000.00
Ofertat : 1
ID
400631  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
107m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Pejë

Shitësi

qqwwaa123 -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2018
Kosovë / Pejë
SUPËR OFERTË SUPER QMIMË BANES QENDER PEJË PER VETEM 65000 mij euro Banesa eshtë komplet e mobiluar dhe posedon 107m2 kontaktoni ne nr tel +38349699964
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

apartment komuna parisit € 50000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Dragash
Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali € 650.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Dodona € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartament 2+1 per shitje ne rrugen ''Levizja e Postribes'' € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A