×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 43

????SUPER OKAZION!,???? * Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400685  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Kavajë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës
????SUPER OKAZION!,???? * Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 vetem 100 metra larg bregut te detit ne Golem. *Apartamentet kane te gjithe dokumentacionin e duhur dhe jane me hipoteke. *Ndertesa eshte 5 vjecare me parkim te garantuar. ????Zona eshte e qete dhe e fresket. ???? Kontaktoni: 0695509143 & 0695351796
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

>>#SHITET VILE 2 KATESHE << € 400.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
#Shitet Apartamenti 1+1 € 36000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
#OKAZION #Shitet Apartament 1+1 Tek Pishat e Buta#Mali Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
SUPER APARTAMENTE NE SHITJE 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES € 570.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës