×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 170

SHITET Apartamenti 1+1

65000.00
ID
400676  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Kavajë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës
#SHITET Apartamenti 1+1 #Siperfaqja 60 m2 #Ka Verande 96 m2 e mbuluar mund te mbyllet nga lart dhe mund te nxjerresh dhome tjeter #Mobilim luks #Kati 5 #ADRESA:Prane Kastratit ,Mali i Robit. #Cmimi 65.000€uro #I diskutushm #Kontaktoni ne :0695509143 #Ju mirëpresim!
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Banesa per shitje bregu i djellit 55m2+48m2 Prishtine! € 48000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartament 1+1 Vala Mar Rezidenc € 75000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
 Shiten 3 Apartamente 2+1 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A