×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 517

Banesa te Britani Home

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400597  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
103m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Fushë Kosovë

Shitësi

SASRealEstate -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2019
Kosovë / Fushë Kosovë
Shitet banesa Te Britania Home Kati i 5 Pamje lindje dhe perendim Siperfaqe 103 m2 Renditja Sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi Banjo Depo Ballkon Per me shum kontakt +38345559864/+38349805218
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 € 25000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
 Shitet apartament 2+1 € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 66000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Shitet Apartament 1+1 € 62000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës