×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 4051

Shitet Banesa e Mobiluar Fushe Kosove

28000.00
ID
400556  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
48m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Fushë Kosovë

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Kamenicë

SHITET banesa e mobiluar në Fushë Kosovë Sipërfaqja 47.88m²
Shitet BANESA komode në Fushë Kosovë në rrugën kryesore tek APOLLONIA A. Rruga Hamdi Grajçevci, përballë Bau market . Kati i 5-të.

Sipërfaqja (47.88m²). Renditja: Qëndrim Ditor me kuzhinë 1 Dhomë Gjumi Koridor Banjo WC Ballkon i madh (qasje nga Qëndrimi Ditor dhe Dhoma e Gjumit)

E mobiluar komplet, interfon, ashensor. Çmimi 28,000 € Tel. Viber + whatsapp +491796647519

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Vali-Ipen Banesa me Qera Rr.Ismet Ramadani te hotel Romantika Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Shitet Lokali Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prizeren
shes banesen Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Burim
Banese me qera ne lagjen Arberia (Dragodan) € 240.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë