×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 311

Apartament (patos)

30000.00
ID
400659  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Fier

Shitësi

ij
U bashkua 2019
Shqipëri / Vlorë
Ne patos, kati i katert, 2+1, Sallon + kuzhin (e re), koridor, ballkon, tualet te madh dhe dy dhoma gjumi, Ballkoni eshte me pamje nga qyteti Apartamenti ndodhet ne qender te patosit. Per me shum info kontaktoni ne numrin e cel 0696339774
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Arberia € 68000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75530.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75361.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A