×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 645

Apartament (patos)

30000.00
ID
400657  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Fier

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Vlorë
Ne Patos Kati i katert 2+1 Dy dhoma gjumi + sallon dhe kuzhin (e re) Koridor,tualet i madh,ballokoni me pamje nga qyteti Per me shume informacion kontaktoni numrin e cel
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A