×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 778

Vali-Shitet Pent hausi perball market Mentorit Rr.Gzim Sahiti

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400617  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 0
Sipërfaqja
202m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Ferizaj

Shitësi

AgjensioniiPatundeshmerisVALI -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2019
Kosovë / Ferizaj
Vali-Shitet penthausi ika 202m2 banim dhe 145teras ku ju e paguni veq banimin 202m Qmimi i m2 esht 420? m2 jumbet fal terasa 145 Vali-Banesa ka ekstra xhamat iki 9mm Vali-Ne banes ki hoxhak Vali-Banesa ka ne secilen plloq 5000kg adhmatur mateper etj....
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Arberia € 68000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75530.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75361.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A