×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 319

Shesë tokë ne lokacion atraktiv, fshati Bec, Gjakovë

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401700  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
57500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2021
N/A / N/A

Shesë tokë siperfaqje 5,75 ha, ndermjet fshatrave Bec dhe Lugbunar, komuna e Gjakovës, prej qutetit larg 5 km, del ne rrugem magjistral Gjakovë-Rakovinë-Prishtinë, dhe në pronin e Becit. Toka është regjistrum ne Kataster komunal Gjakovës, ne emrat pronarve, dokunentat janë rregull. Toka kur ska qen pronarija personit kombtetit Shqiptar.  tel.+381652464642

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet toke \ud83d\udcd0Sip 606m2 € 135000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
900m nga detit Qerret cmimi i diskutueshem € 200000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Kanaparaj, Kavaja 5 km nga Qerret € 18000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
1km nga Qerret detit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës