×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 21

Shesë tokë ne lokacion atraktiv, fshati Bec, Gjakovë

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401700  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
57500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2021
N/A / N/A

Shesë tokë siperfaqje 5,75 ha, ndermjet fshatrave Bec dhe Lugbunar, komuna e Gjakovës, prej qutetit larg 5 km, del ne rrugem magjistral Gjakovë-Rakovinë-Prishtinë, dhe në pronin e Becit. Toka është regjistrum ne Kataster komunal Gjakovës, ne emrat pronarve, dokunentat janë rregull. Toka kur ska qen pronarija personit kombtetit Shqiptar.  tel.+381652464642

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 1000 m2 € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83d\udc49 Pronë eskluzive Agjensise Extra € 600000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 2000 m2 € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër