×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1072

11 ARI TOKE NE FIDANISHTE NE PEJE

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400647  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
1000m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
N/A / N/A

Shiten 10.80 ari tok ne lagjen fidanishte ne peje Lagje shum e qete dhe shume e pershtatshme per familje , toka ka qasje te rruges ne dy anet dhe eshte e pershtatshme per ndertim te dy ose me shume shtepive 
Toka posedon uje , rryme , kanalizim , si dhe rrugen e asfalltuar pergjat komplet tokes . Perkthimi mund te behet menjeher ..
TEL : 049 327 255 ........ 044 327 255
VIBER : +383 44 327 255

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 1000 m2 € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shesë tokë ne lokacion atraktiv, fshati Bec, Gjakovë Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
\ud83d\udc49 Pronë eskluzive Agjensise Extra € 600000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 2000 m2 € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër