×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 634

Troje ne RUGOVE PEJE

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400646  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
10000m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
N/A / N/A

Shiten 1 hektar toke ne shtupeq te madhe ne rugove
Toka gjindet ne fillim te rruges per ne Hotel Panorama Toka mundet te shitet komplet ose me pllaca Ka rrugen e asfaltuar , uje , rryme dhe perkthimi mundet te behet menjeher
TOKA ESHTE E RRAFSHET DHE SHUM E PERSHTATME PER NDERTIM TE VILLAVE
Qmimi sipas marrveshjes
Numri kontaktues : 049 327 255...... 044 327 255
Viber : +383 44 327 255

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 1000 m2 € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shesë tokë ne lokacion atraktiv, fshati Bec, Gjakovë Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
\ud83d\udc49 Pronë eskluzive Agjensise Extra € 600000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 2000 m2 € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër