×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 338

Shtepi pushimi vlore

25.00
ID
401565  
Lloji i postimit
Villa/ Me Qera  
Karakteristikat
: 6
: 6
: 3
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Vlorë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Vlorë
Dhomate jane me te githa kushtete ku ka nje banj guzhine televizore kodicionere nje krevate dopj dhe nje krevate marinare tek. dhoma munde te perbaje te 4 ose 5 persona me ate cmime.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vila 3-katshe prane Shkolla Baletit € 485000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private \ud83d\udcd0sip 204 m2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private 2 kate\ud83d\udcd0sip ndertimi 120m2 € 115000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër