×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 179

\ud83c\udfe2 Jepet me qira godine 5 kateshe

1500.00
ID
401652  
Lloji i postimit
Villa/ Me Qera  
Karakteristikat
: 10
: 6
: 0
Sipërfaqja
750m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Jepet me qira godine 5 kateshe

 \ud83d\udcd0Sip godines 750m2 
 \ud83d\udcd0Sip oborrit    300 m2 
 
I pershtatshem per Call Center, Shkolle, Hotel etj.

\ud83c\udfaf Vendodhja: Qender, SHKODËR
 
1️⃣ kati i 1 ka 2 ambjente nga 75m2 dhe 2 banjo
2️⃣ kati i 2,3 dhe 4 kane 4 dhoma me nga 1 banjo    secila
5️⃣ kati i 5 ka 2 ambjente banimi te kompletuara me         siperfaqe 150 m2 

\ud83d\udcb6 Çmimi 1500 € muaj / i diskutueshem 

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????!

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
\ud83d\udcde +355 67 413 0983 
\u2705 viber ose whatsapp

\ud83d\udc49 ???????????????????? \u00ae\ufe0f
\ud83c\udfc5???????????? ???????????????? ???????????????????????????????? ???????? ???????????????? ????????????????????????
\ud83c\udf0e www.extra-realty.com
#propertyinvestment #realestatelife #invest #rumah #propertyforsale #realestateinvesting #architecture #investmentproperty #milliondollarlisting #interiordesign #investing #business #luxurylifestyle #lifestyle #design #rumahdijual #investor #apartment #openhouse #newlisting #realestateinvestor #rent #newhouse #dubai #propertiindonesia #propertiesforsale #sold #realtors #apartments #construction
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vila 3-katshe prane Shkolla Baletit € 485000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private \ud83d\udcd0sip 204 m2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private 2 kate\ud83d\udcd0sip ndertimi 120m2 € 115000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër