×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 150

super okazion zyre me qera

350.00
ID
401534  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
55m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Tiranë
zyre e pershtatshme per noteri, avokati, zyre per distributor, per laboratore ose dentare e paisur me oborre, ambjent gatimi dhe uje 24 ore
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A