×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 122

\ud83d\udc49 Jepet me qera Beach Bar sezonal per vitin 2022

8000.00
ID
401889  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
150m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83d\udc49 Jepet me qera  Beach Bar sezonal per vitin 2022 

\ud83d\udc49 Klientele e garantuar nder vite 
E kompletuar me te gjitha pajisjet 
mungon vetem staffi dhe furnizimi! 

 \ud83d\udccd Vendodhja Plazh, VELIPOJË

\ud83d\udcb6 çmimi 8.000 €

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????!

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
\ud83d\udcde +355 67 413 0983
\u2705 viber ose whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A