×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 110

\ud83c\udfe2 Jepet me qira kapanon

550.00
ID
401710  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
400m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Jepet me qira kapanon 
\ud83d\udd1d Kati 1 Sipërfaqe \ud83d\udcd0400 m2

\ud83d\udc49 E pershtatshme magazine, fabrike etj.
Lehtesisht e aksesueshme nga kamionet, pirun dhe transbaleta per transport mallrash jane te perfshira ne çmim
???? lartesia 6 meter 

 \ud83d\udccd Vendodhja Kiras, SHKODËR

\ud83d\udcb6 çmimi 550€/ muaji

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????!

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
\ud83d\udcde +355 67 413 0983
\u2705 viber ose whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A