×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 253

\ud83c\udfe1 Jepet me qira objekt biznesit Kapanon

1000.00
ID
401706  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
1300m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Jepet me qira objekt biznesit Kapanon

\ud83d\udc49 I pershtatshem per Fasoneri , Magazine , dhe shum sherbime tjera 
\ud83d\udcd0Sip ndertimi 700m2 
\ud83d\udcd0 Sip toke 1300m2
\ud83d\udd1d Lartesi 3.2 meter
\u2b55\ufe0f i rrethuar me avulli

\ud83d\udccdVendodhja prane Kompleksit Zmijani, SHKODËR 

\ud83d\udebd Banjo 
 
\ud83d\ude98 oborr per 5 kamiona trailer

\ud83d\udcb6 cmimi 1000 € në muaj 

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????! 

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
\ud83d\udcde +355 67 413 0983
\u2705 viber ose whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A