×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 41

Lokal me qera

800.00
ID
401662  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
160m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
Lokali ka pozit shum te mir
Hapsira mrenda eshte 106m dhe jasht terasa eshte 60m
049606600
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Objekt afarist me qira Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshoj lokalin me qera € 300.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Lokal me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë