×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 180

magazine ambiente biznesi me qera

400.00
ID
401277  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
285m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Kavajë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Kavajë
Jepet me qera  ambjent biznesi 285 M2 i lart 4Mt  eshte i paster dhe disponon energji 3 fazor +uje .Objekti ndodhet ne hyrje te kavajes afer restorant "RETI" strategji e mir bisnesi .te interesuarit te kontaktojn ne watsap  0693337602  ose  00393466693620.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A