×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 69

magazine ose ambijent bisnesi

400.00
ID
401276  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
285m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Kavajë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Kavajë
Jepet me qera ambjent biznesi 285 M2 i lart 4Mt eshte i paster dhe disponon energji 3 fazor +uje .Objekti ndodhet ne hyrje te kavajes afer restorant "RETI" strategji e mir bisnesi .te interesuarit te kontaktojn ne watsap 0693337602 ose 00393466693620.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A