×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 135

Jap Lokalin Më Qyra Në Drenas

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400423  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
1200m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Drenas
Lokali usht të parkingu mrapa CITIT GRILL për ball bllokut të kuç afër SHESHIT. 1. - 400-fadrat padrumi 2. - 400-fadrat kati perdhes 3. - 400-fadrat kati i par 4.- 1200-fadrat Komplet tri katet ,,400/400/400?? Qmimi sipas marveshjes dhe qmimit te tregut te qyras ne komunen e DRENASIT. Kozgjatja e qyras si pas marveshjes me kontrar të NOTERI. OBJEKIT GJËNDET AFËR SHESHIT ,,FEHMI LLADROVCI? NË DRENAS. Kontakti: Faton Fazliu G. Të Interesuarit të Tlajmrohën: Telefoni: +38344194909 Viber ose WhatsApp Skype: Faton Fazliu E-mail: fatonfazliu79@hotmail.com
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Lokali Ipet me Qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prizeren
Kapanon me qera € 500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
garazha ne bregun e diellit Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
leshoj me qira lokalin € 350.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A