×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 49

Magjistralja që lidhet me Prishin Prizeren Komuran Shtime Fshati Resinofc

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400584  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
2500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Shtime

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Ferizaj
Magjistralja që lidhet me Prishin Prizeren Komuran Shtime Fshati Resinofc Ipet pumpa e Benzinit Naftes Plinit me qera me 1 objekte 2 dyqane +2 dhoma kati 2 dhe 20 ari ven që mund ti shfrytzoni për autolarje pllac rent etj... Per rreth rruge jon 70metra 4 rezervar 3×25mi litra 1×10mi litra 1×5000 litra plin
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Ipet Lokali Me Qira Ulpiane Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
dyer dhe dritare € 120.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë
Lokal Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj