×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 511

pllaci leshohet me qera

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400650  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
2000m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Kastriot

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë
Ipet pllaci me qera n magjistralen prishtin mitrovic nrrug kryesore osht thuja se pllaci ma i madh nrrethin gjendet ne mazgit 5 kilometra larg prishtines jan 20 ari shtruar zhavor temel rreth e gatshme per pun pres qeramarrs serioz 049468024 edhe vib. Me kabina dhe me zyre qmim tjeter veq pllaci qmim tjeter
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A