×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 321

Dhoma plazhi vlore ne plazhe te vjetere

25.00
ID
401562  
Lloji i postimit
Villa/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 3
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Vlorë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Vlorë
Ndodhemi ne plazhe te vjetere vlore jemi 3 minuta lareg plazhi dhe 15 minuta lareg qrndre vlore me kembe kurse me makine 2ose4 minuta. Dhomat jane me te gjitha kushtete ...
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vila 3-katshe prane Shkolla Baletit € 485000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private \ud83d\udcd0sip 204 m2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private 2 kate\ud83d\udcd0sip ndertimi 120m2 € 115000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër