×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 45

Apartamente Hotele dhe Dhoma plazhi Sarande

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400457  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Viti

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Sarandë
Sarande Shqiperi 35euro Korrik..40euro Gusht..Super Apartamente Lux..Kapaciteti 4..5..6..7 persona...Zona me e qetë ne Sarande..Watsapp.. +355686540695...Per ata qe qendrojne 15 dite e me teper ka 2 € ulje cdo dite..
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet shtepia me truall € 110000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente.Hotele.Dhoma Plazhi Sarande. € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
shtepi pushimi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti