×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 153

jepet me qera shtepi me super okazion

350.00
ID
401533  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
120m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Tiranë
e pershtatshme per familje te madhe ose studente, e paisur me kondizioner dhe panel diellore, uje 24 ore
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe