×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 94

1+1, plus ballkon, banjo, korridor

150.00
ID
401149  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 1
Sipërfaqja
65m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
1+1 plus ballkon, banjo, korridor. Pozicioni i të gjithave dritareve lindje perëndim me dritë dhe diell gjithë kohën, kursim energjie dhe dritë për shkak të diellit, banjo kompletuar(dysh, wc, bidè) guzhine e thjeshtë me pianura gaz+korrent, . Shtëpia ndodhet 100 metra larg stacionit të shatolinzes (autobus çdo 15 min 25 minuta larg qendres, + mund të ofrohet garazh makinë me marrëveshje 3000 lekë në muaj. Rruga e freskut pamje ballkonit drejtim Tiranës, shtëpia ka uji dhe drita 24 orë më libreza përkatëse. Pallat i 2018, 4 katesh, ashensor, kati i parë, kati përdhese pa shkallë. Çmimi mujor 150 eur vjetor 1500 eur.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Studio=26500€=40m2 Lungomare € 26500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=52000€=59.11m2 Lungomare € 52000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=65000€=65m2 Lungomare € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
studio e re=46000€=46m2 Lungomare € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë