×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 241

Apartament 2+1+2 me qira

300.00
ID
400772  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
90m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Tirane Apartamen2+1+2 me qira
kati i 8 
Çmimi 30.000 leke 
Adresa:Pranë Vila L Astir
I mobiluar totalisht, sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon
kontakt??0693193221??0694869349
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe