×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 159

apartament me qira

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400748  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
100m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Apartament me qira 2+1

Bosh 

Jepet per banim dhe per zyre 

100 m2

Kati i 2te

Cmimi per banim 40.000 leke

Cmimi per zyre 60.000 leke

Per nje vizite ne apartament kontakto 0693193221
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Volga Durres 2+1 pamje nga detit Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 150m nga deti Shkembi i Kavajes € 450.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
1+1+blk Kavaja Rock € 27000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 150m nga detit Shkembi i Kavajes Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës