×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 168

jepet me qera 1+1

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400959  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
86m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Tiranë
jepet me qera te kafe europa dhe te liqeni 350 euro
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A