×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 145

leshoj bsnesen me qira

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401153  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Dragash
Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines cila posedon nxemje qendrore te termokosit dhe e ka ket renditje: 2 dhoma te gjumit, 1 sallon,1 kuzhin,1 banjo,1 shpajz,2 ballkona,2 korridora. Kati i 4 , qmimi me mareveshje. nr. kontaktues 049 761-524
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A