×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 315

Banesa me qera ne Prizren

Çmimi : Me Marrëveshje
Ofertat : 1
ID
400514  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
92m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prizeren

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prizeren
Banesa me qera ne prizren banesat jan te dryshme ka me dy dhoma gjumi dhe me nje dhom gjumi per me shum informata mund te kontaktoni ne viber ne numrin +38349166761
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Jepen me qera ambjete biznesi,banimi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Vali-Shitet Pent hausi perball market Mentorit Rr.Gzim Sahiti Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Shitet Banesa € 51000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
banes me qira € 400.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë