×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 822

Banesë me qira te Santea

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400636  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

Esenca -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
Banesë me qira-70m2-Kati i -VIII-Me Ashenor. Lagjja Pejton te Santea Sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,koridor,dy banjo,ballkon Ngrohja Termkos Çmimi 270euro .Shifra 979-E Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700 +383 49 399600. Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë