×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 113

banes me qira

400.00
ID
400615  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Lugina Preshevës / Preshevë
Banes me qira ne Ulpian e pamobiluar. Banesa ka 60 m² dhe gjendet ne katin e 1 - pare, banesa posedon ngrohje qendrore Termokosi. Eshte e pershtatshme per banim, aktivitete mjeksore, ordinanc, laburator, apo zyre te ngjajshme. Posedon dy dhoma gjumi, sallon + kuzhin, banjo, koridor, ballkon, interfon. Çmimi 400 euro + depozit nje mua. Mob: viber 0638365179 apo viber +38349884544
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET BANESA 82m2 FUSH KOSOV E MOBILUME ME FLET POSEDUSE € 550.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Fushë Kosovë
shitet vlore Lungomare me pamje deti € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
Banesë me qira te Santea Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet banesa urgjent te Rubini ne fillim t'Rr.D.Kombit € 65000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj