×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 856

banese me qera mbrapa AAKs dhe te Fontana

240.00
ID
400499  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë
Leshohet banesat me qera. njera banese eshte mbrapa AAKs ne Ulpiane/ Prishtine dhe gjendet nr katin e trete. Banesa eshte sapo e renovuar dhe e gatshme per banim. Banesa e dyte gjendet te Fontana ne Ulpiane afer pompes benzines Exfiksit. per me shume info ne nr. 044248277 i njejti edhe ne viber dhe whatsup
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A