×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 622

Shtepi per qera (Preze Kala)

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401518  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 0
Sipërfaqja
150m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Tiranë

Shtepia ndodhet ne nje ambjent paronamik, afer nje burimi uji, afer pyllit, si dhe 500 ml nga Kalaja e Prezes

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe