×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 61

Lokal

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400579  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
30m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Ferizaj

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Shtime

Lokali ka 35M2,gjindet afer Shkolles Gjon Sereqi,ka dyer te siguris

Tel dhe veiber;+383 44364728 dhe+41796463415

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shes lokal te posta prishtin Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Ipet Lokali Me Qira Ulpiane Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Magjistralja që lidhet me Prishin Prizeren Komuran Shtime Fshati Resinofc Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Shtime