×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 42

Lokal

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400578  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
23m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Shtime

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Shtime

E leshoje Lokalin me qera,me siperfaqe 23M2,ka banjo dhe dyer te siguri

Tel.+38344364728 dhe+41796463415

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shes lokal te posta prishtin Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Ipet Lokali Me Qira Ulpiane Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Magjistralja që lidhet me Prishin Prizeren Komuran Shtime Fshati Resinofc Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Shtime