×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 351

Ambient biznesi me qira ne Velipoje

3000.00
ID
401354  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
65m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me:

Adresë: ne vijën e parë tek pallatet Fishta, Velipojë.

Sipërfaqe: 65 m²

Ambienti është i shtruar në pllake

Ofron një dhomë dhe një banjo.

Ka pamje nga deti.

ÇMIMI: 3'000 €/sezoni

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A