×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 337

Dyqan me qira ne rrugen ''Studenti''

179.00
ID
401331  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
25m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me:

Adresë: rruga “Studenti” pas bibliotekës “Marin Barleti”,Shkoder

Sipërfaqe: 25 m²,kati i pare

Cilesite e dyqanit:

- Është i shtruar në pllakë.

- Ka një banjo të kompletuar.

- Ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar dhe të populluar në qendër të qytetit me shërbime të ndryshme përreth.

ÇMIMI: 22'000 leke/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A